اپل به هالیوود قدم می‌گذارد

دانلود با لینک مستقیم در سام سریال

خوشبختی یعنی این خبر را با موبایل، کامپیوتر یا تبلت اپل (Apple) بخوانید. یا وقتی سرکار می‌روید بهموزیکی گوش کنید که از استور موزیک ITune دانلود کرده‌اید. اگر آدمی هستید که از مسخره شدن هراسی ندارید، ممکن است همین الان یک اپل واچ پوشیده باشید. تأثیر عظیم تکنولوژی را در ابعاد وسیعی از زندگی واقعی می‌توان مشاهده کرد. همانطور که می دانیم اپل در شکوفایی Teledildonics نقش داشته، و اکنون برنامه‌هایی برای حضو در عرصه دیگری دارد.
جریان تصویری حرکت عظیم و جدیدی است و غاز طلایی که سرمایه شش میلیارد دلاری برای Netflix به همراه داشته است و اپل می خواهد در این زمینه نقشی داشته باشد. مجله وال استریت امروز صبح این خبر را منتشر کرد که تا پایان سال ۲۰۱۷، شرکت اپل ویدئوهای اورجینال را با حق اشتراک درقالب یک مجموعه جزء خدمات موزیک اپل قرار می‌دهد. این مجله از حضور اپل در مجموعه‌هایتلوزیونی و بازار فیلم‌های بلند خبر داد، اگرچه هیچ پروژه‌ای تا سالهای آتی در دست اجرا نخواهد بود. این خبر تصمیم مهم اپل برای خرید مجموعه ویدئوهای طولانی “گردش با ماشین” است که توسط برنامه میزگرد جیمز کوردن (James Corden) به محبوبیت دست یافت. این می‌تواند بخشی از پیشنهادات اصلی باشد هرچند انعکاس این خبر فراتر از این‌هاست.
WSJ (مجله وال استریت) نوشت که اپل خیلی به رقابت با مجموعه‌های گسترده‌ ویدئویی موجود که توسط Netflix یا Amazon پیشنهاد شدند امید ندارد و بیشتر معتقد است که کمک ویدوئویی،موزیک اپل را در مرز Spotify و دیگر خدمات اشتراک موزیک قرار می‌دهد. در ماه‌های آینده این گزینه می‌تواند باعث تغییر گسترده‌تری گردد. اگر این اتفاق رخ دهد، جریان موزیک و ویدئو یکی پس از دیگری شکوفا می‌شوند. اتفاقات عجیبی در انتظار Silicon Valleyy هستند.

 

منبع: gamefa

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.