تهدید نصرالله به حمله علیه تاسیسات آمونیاک حیفا اسرائیل را به هذیان‌گویی انداخت ۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۵


تهدید نصرالله به حمله علیه تاسیسات آمونیاک حیفا اسرائیل را به هذیان‌گویی انداخت

     ۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۵

Image result for ‫نصرالله‬‎
معاون نماینده دائم رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در یک هذیان‌گویی آشکار مدعی شده که این رژیم با تهدید اتمی از جانب حزب‌الله مواجه است!
«دیوید رویت»، معاون نماینده دائم رژیم صهیونیستی در سازمان ملل گفته، اسرائیل با تهدید هسته‌ای از جانب حزب الله مواجه شده است.
وی در ادامه اینگونه توضیح داده که در سال ۲۰۱۶ سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان تهدید کرد که این حزب می‌تواند حمله فاجعه‌باری را به مخازن آمونیاک در بندر حیفا انجام دهد که به کشته شدن ده‌ها هزار غیرنظامی می‌انجامد و حدود ۸۰۰ هزار غیرنظامی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. حزب الله در شمال اسرائیل حضور نظامی دارد. این حزب بیش از ۱۵ هزار موشک را در مناطق مسکونی، مدارس و بیمارستان‌ها مخفی کرده که همگی اسرائیل را نشانه گرفته‌اند. با توجه به حجم بالایی که این حمله می‌تواند داشته باشد، می‌توان نتیجه گرفت حزب‌الله یک تهدید اتمی است!
به گزارش ایسنا، به نقل از النشره، رژیم صهیونیستی که همواره به توانایی و قدرت بالای حزب الله اذعان دارد، هنوز نگران اظهارات ماه‌ها پیش سید حسن نصرالله درباره حمله به مخازن آمونیاک در حیفا است و این مقام اسرائیلی نتایج چنین حمله‌ای را شبیه به حمله اتمی دانسته که گویی حزب الله آن را در اختیار دارد. دیوید رویت اولین مقام صهیونیستی نیست که در‌باره تهدیدات حزب الله نسبت به تاسیسات اتمی دیمونا احساس ترس و نگرانی می‌کند و پیش از این نیز وحشت از تهدیدات حزب الله آنان را به هذیان گویی واداشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.