زیدان: از فحاشی هواداران سویا به راموس خیلی ناراحتم؛ در مجموع سزاوار صعود بودیم

 رئال مادرید موفق شد در دور برگشت رقابت های جام حذفی اسپانیا با یک تساوی 3-3 به دور بعد صعود کرد. سرخیو راموس در این دیدار گل دوم رئال مادرید را وارد دروازه تیم سابقش کرد و پس از این شادی که برای گل انجام داد، هوادارن سویا به فحاشی به کاپیتان رئال مادرید و خانواده اش پرداختند.  زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی لوس بلانکوس، پس از مسابقه در کنفرانس خبری در مورد این اتفاق گفت:

سویا-رئال مادرید-جام حذفی اسپانیا-فحاشی هواداران سویا به سرخیو راموس

من هم از این مساله خیلی ناراحتم. مطمئنا راموس از شنیدن این جملات ناراحت شده است. او بازیکن اینجا بوده و همیشه از سویا به نیکی یاد می کند. من به خاطر شادی پس از گلش چیزی به او نخواهم گفت زیرا کار اشتباهی نکرد. 

وی در مورد بازی گفت:

بازی پیچیده ای بود. سویا خیلی خوب بازی کرد و سزاوار چیزی بیشتر از یک تساوی بود. ما بازیکنان زیادی را در اختیار نداشتیم اما توانستیم یک مساوی بگیریم. بنابراین در مجموع رفت و برگشت ما شایسته صعود بودیم. 

رئال مادرید باید هفته آینده در لالیگا در دیداری حساس مقابل سویا قرار بگیرد. زیدان در این مورد گفت:

بازی امشب برای ما خیلی سخت بود و یکشنبه نیز باید اینجا یک بازی بسیار سخت دیگر در مقابل این هواداران برگزار کنیم. در مورد ترکیب روز یکشنبه هنوز تصمیمی نگرفته ام اما چیزی که می دانم این است که اینجا سختی زیادی خواهیم کشید و باید برای آن آماده شویم. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.