ستاره تقدیر شده ۲۰۱۶ به «پلنگ سیاه» مارول پیوست

دانلود با لینک مستقیم در سام سریال

استرلینگ کی. براون در جدیدترین پروژه از دنیای سینماتیک مارول نقش یکی از شخصیت های حاضر در گذشته شخصیت اصلی داستان را بازی می کند.

 

به نقل از هالیوود ریپورتر، استرلینگ کی. براون که در جوایز گلدن گلوب امسال به خاطر درخشش در سریال «مردم مقابل او.جی. سیمپسون: داستان جنایی آمریکایی» نامزد دریافت یک جایزه شده، به جمع بازیگران فیلم «پلنگ سیاه» محصول مارول استودیوز اضافه شده است.

 

رایان کولگر مسئولیت کارگردان این پروژه را بر عهده دارد که در آن چدویک بوزمن نقش اول را ایفا می کند. مایکل بی. جوردن، فارست ویتاکر، لوپیتا نیونگ او، دانایی گوریرا، دنیل کالویا، وینستون دوک و فلورنس کاسومبا دیگر بازیگران فیلم هستند. چدویک بوزمن برای نخستین بار نقش شخصیتش یعنی تی‌چالا یا همان پلنگ سیاه را در فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» بازی کرد.

 

با استناد به گفته کمپانی مارول که روز پنج شنبه در بیانیه ای این خبر را منتشر کرد، براون نقش شخصیتی به نام ان جوبو (N’Jobu) را بازی می کند که در گذشته تی چالا یا همان پلنگ سیاه نقش داشته است.

 

براون برای نقش آفرینی در «مردم مقابل او.جی. سیمپسون» برنده یک جایزه امی شد و نامزد دریافت جوایز انجمن بازیگران هم شد. او همچنین در درام موفق و خوش نقد شبکه ان‌بی‌سی یعنی «این ما هستیم» هم نقش آفرینی می کند.

 

چندی پیش اعلام شد فارست ویتاکر نیز در «پلنگ سیاه» بازی خواهد کرد و نقش شخصیت «زوری» یک دولتمرد مسن در واکاندا را بازی می کند.

 

دنیل کالویا که نقش وکابا یکی از یاران تی‌چالا را بازی می کند نیز چندی پیش به فیلم پیوست. وینستون دوک هم قرار است نقش امباکو رهبر قبیله رقیب واکاندا را بازی کند و فلورنس کاسومبا هم در قالب نقش آیو، یکی از اعضای محافظان پلنگ سیاه ظاهر می شود. او هم این نقش را در فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» بازی کرده بود.

 

رایان کوگلر آخرین کارش را با کارگردانی فیلم «کرید» انجام داد که تجربه بسیار موفقیت‌آمیزی بود.

 

کوین فیج مسئولیت تهیه این فیلم را بر عهده دارد.

 

فیلمنامه این فیلم را جو رابرت کول نوشت که در آن چدویک بوزمن در نقش تچالا، شاهزاده کشور آفریقایی واکاندا ظاهر می‌شود که بعد از به قتل رسیدن پدرش، باید ردا به تن کند.

 

این استودیو برای «کرید» نیز با کوگلر همکاری کرده بود. کمپانی مارول پیش از این ایوا دوورنی و همچنین اف. گَری گری را برای کارگردانی «پلنگ سیاه» در نظر گرفته بود.

 

کوگلر با فیلم محبوب فستیوال ساندنس یعنی «ایستگاه فروت‌ویل» وارد عرصه شد و بعد به مجموعه «کرید» پیوست.

 

ابتدا اعلام شده بود این فیلم روز ششم جولای سال ۲۰۱۸ روی پرده می‌رود، اما بعد اعلام شد «پلنگ سیاه» روز شانزدهم فوریه ۲۰۱۸ اکران می شود.

 

منبع :  بانی فیلم

 

گرد اوری و انتشار : سام سریال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.