منصوریان:بازیکنان جانانه بازی کردند

منصوریان:بازیکنان جانانه بازی کردند
در استفاده از یار دوازدهم حمایت تماشاگران بیشتر نمود پیدا می کند

علیرضا منصوریان در خاتمه دیدار تیم های نفت و استقلال اظهار داشت:به تیم استقلال بابت این برد تبریک می گویم. بازیکنان جانانه بازی کردند و لازم است به یار دوازدهم تیم که هوادارانمان هستند تبریک بگویم. در استفاده از یار دوازدهم حمایت تماشاگران بیشتر نمود پیدا می کند.
وی درباره استفاده از دروازه بان جوان در تیم گفت: حسینی باید افتخار کند که این شانس را دارد که به جای مهدی رحمتی بازی کند. رحمتی در 10 سال گذشته یکی از بهترین های فوتبال ایران بوده است و حالا این شانس نصیب حسینی شده است. هر کسی که آمادگی داشته باشد می تواند درون دروازه بایستد. اگر شرایط بازی ایجاب کند که رحمتی به میدان برود از او استفاده می کنیم. فرقی برایمان ندارد و ما می خواهیم از هر بازی 3 امتیاز کسب کنیم.
منصوریان تصریح کرد: می دانستیم که حریف در آخر بازی به بازی مستقیم روی می آورد. برنامه مان این بود که مبعلی را از بازی خارج کنیم. او در جام حذفی نیز به ما ضربه زده بود. در اواخر بازی به فکر حفظ نتیجه بودیم و می خواستیم در زمین خودمان بنشینیم. وریا غفوری هم به موقع به تیم ما بازگشت.
سرمربی استقلال درباره صحبت های شهریاری بیان داشت: باید به این نکته اشاره کنم که حافظ منافع کسی نیستم. تا برنده می شویم می گویند استقلال و پرسپولیس را برنده کرده اند. این مسایل نمی تواند باعث برنده شدن ما شود. دیگر آن دوران گذشته که بگوییم فدراسیون دنبال برد سرخابی هاست. هر که زحمت می کشد برنده می شود مثل جام حذفی که حریف برنده شد.
وی درباره امید نوافکن بیان داشت: هفته پیش با مربیان سابق نورافکن در تیم جوانان صحبت کردم و آن ها گفتند که او می تواند به عنوان مهاجم بازی کند. نورافکن نیاز به اعتماد به نفس دارد. از عملکرد او راضی هستیم و باید از او حمایت کنیم.
سرمربی استقلال درباره ضعف دفاع چپ استقلال اذعان داشت: در این پست چند بازیکن در اختیار داریم و باید روی گزینه هایمان به نتیجه برسیم. برخی اشتباهات به دلیل افت فیزیکی و برخی به دلیل جایگیری است. در مورد بازی نمایشی هم مخالفم. زیرا باید به حریف احترام بگذاریم. نباید این ریسک ها انجام گیرد و باید جلوی این اتفاقات را بگیریم. 
وی درباره این که از 7-6 بازیکن جوان استفاده می کند بیان داشت: احتمال این که بازیکنان جدید را بخریم تا به ریتم مناسبی برسیم وجود دارد. از بازیکنان جوان عقب نشینی نخواهیم کرد. قطع به یقین جوان بنزین سبز درون زمین است. استقلال باشگاهی 70 ساله است و باید آینده آن را در نظر بگیریم. امثال برزای و حسینی می توانند در 10 سال آینده برخی از هزینه های استقلال کم کند.
منصوریان درباره بیانیه بختیار رحمانی اذعان داشت: هیچ مطلبی را در دو روز اخیر نخواده ام زیرا نمی خواهم تمرکزم بهم بخورد. کسانی در تیم می مانند که با جان و دل بازی کنند. هر اتفاقی که در نقل و انتقالات بیفتد ما نظرمان را به باشگاه می گوییم و تصمیم با باشگاه است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.